Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie jsou vyrobeny z hliníku, představují moderní životní styl. Dokonalý způsob provedení a možnost výběru z pestré barevné škály lamel zaručují jedinečnost a originalitu každé vyrobené žaluzie. Barvy jsou život a výrazně ovlivňují naše pocity a nálady. Barevné variace hliníkových žaluzií se tak stávají nositeli prostorové harmonie a dotvářejí pohodovou atmosféru každého interiéru. Horizontální žaluzie lze jednoduše ovládat, díky čemuž můžete sami ovlivnit přísun slunečních paprsků a vpustit jen tolik světla, kolik ho právě chcete mít.

Horizontální žaluzie mají v současných interiérech již své nezastupitelné místo. Horizontální žaluzie jsou účinnou ochranou proti slunečnímu záření, které způsobuje ztrátu originální barevnosti bytových doplňků. Váš interiér si tedy uchová svoji krásu po dlouhou dobu. V létě horizontální žaluzie zabraňují přehřátí místnosti a v zimě horizontální žaluzie zamezí zbytečnému úniku tepla. Horizontální žaluzie kdykoliv spolehlivě ochrání Vaše soukromí.

Horizontální žaluzie se však nedávají jen na okna - při použití interiérového typu můžete důmyslně a s minimálními nároky na místo členit prostor, zakrývat výklenky, skleněnou výplň dveří, apod.

S typovým označením ISOLINE se představuje na českém trhu nová generace žaluzií ovládaných řetízkem, nejpoužívanější žaluzií do plastových oken a eurooken.

Technické informace                                                       Vzorník barev zde

Horizontální žaluzie mají lamely vyrobené z hliníku, s kvalitní povrchovou úpravou, která zaručuje stálost barev po celou dobu životnosti. Konstrukční řešení se vyznačuje naprostou spolehlivostí funkce a jednoduchostí ovládání. Lamely dodáváme v šíři 25 a 16 mm v široké škále 34 barev. Abychom mohli uspokojit všechny požadavky, dodáváme několik konstrukčně odlišných typů: meziokenní - vhodný pro zdvojená a špaletová okna, interiérový - vhodný pro vakuová a střešní okna i pro vnitřní využití v interiéru. Tento typ žaluzií můžeme vybavit brzdou, která zvyšuje komfort při ovládání. Dále nabízíme typ žaluzií  ISOLITE ovládaný plastovou tyčkou a provázkem, dále žaluzie  ISOLINE , ISOLINE PRIM  a  UNILINE  ovládané řetízkem.

                        

 Nový objekt

Novinky
Akce: Doprava zdarma
Pro měsíc leden 2018 jsme pro naše zákazníky z Pardubického kraje připravili akci Doprava zdarma. Tato akce platí pro všechny zákazníky, kteří požadují realizaci zakázky v Pardubickém kraji. Akce trvá do 31. ledna 2018.
01.01.2018
Spuštěny nové internetové stránky Žaluzie JP
Vítáme Vás na našich nových internetových stránkách Žaluzie JP Pardubice. Na naší webové prezentaci přinášíme informace o našem sortimentu, naše stránky jsou tedy zaměřeny zejména na vertikální žaluzie, horizontální žaluzie, dveřní sítě proti hmyzu, okenní sítě proti hmyzu,rolety a další doplňky. Věříme, že se Vám naše nové internetové stránky budou nejen líbit, ale že na nich najdete veškeré důležité údaje, kteté potřebujete. Kontaktujte nás prosím na čísle 724 585 869, rádi Vám zodpovíme veškeré Vaše otázky
08.12.2009