Interiérové okenní rolety

Rolety do oken jsou velmi účinným prostředkem protisluneční ochrany. Rovněž rolety nabízíme v široké škále barevných provedení – lze vybrat takové rolety do oken, aby co nejvíce korespondovaly s Vaším interiérem. Rolety do oken jsou výborným interiérovým doplňkem, mají tedy nejen funkci praktickou, ale současně estetickou. Okenní rolety působí moderním dojmem. Okenní rolety jsou montovány nejen do oken v rodinných domech, ale tyto rolety do oken se hodí i do bytů v panelových domech. Okenní rolety mohou umocňovat i dojem z komerčních interiérů.

    

ukazka[2]
latkova-roleta-nad-okno-2[1]
latkova-roleta-nad-okno-1[1]
Int roleta
sm_lrstandardmini-035[1]
textilni_rol[1]
latkova-roleta[1]
verra[1]
Novinky
Akce: Doprava zdarma
Pro měsíc leden 2018 jsme pro naše zákazníky z Pardubického kraje připravili akci Doprava zdarma. Tato akce platí pro všechny zákazníky, kteří požadují realizaci zakázky v Pardubickém kraji. Akce trvá do 31. ledna 2018.
01.01.2018
Spuštěny nové internetové stránky Žaluzie JP
Vítáme Vás na našich nových internetových stránkách Žaluzie JP Pardubice. Na naší webové prezentaci přinášíme informace o našem sortimentu, naše stránky jsou tedy zaměřeny zejména na vertikální žaluzie, horizontální žaluzie, dveřní sítě proti hmyzu, okenní sítě proti hmyzu,rolety a další doplňky. Věříme, že se Vám naše nové internetové stránky budou nejen líbit, ale že na nich najdete veškeré důležité údaje, kteté potřebujete. Kontaktujte nás prosím na čísle 724 585 869, rádi Vám zodpovíme veškeré Vaše otázky
08.12.2009