FANTOM Rolovací sítě

Nová generace ochrany proti hmyzu.

Fantom systém byl vyvinut, aby nahradil ostatní nevyhovující aplikace síťovin. Kromě ohromné praktičnosti, největší předností tohoto systému je ochrana sítě a její neviditelnost v nesezónní době a v době kdy není v použití. Tyto sítě poskytují výhody maximální ventilace a účinné ochrany proti létavému hmyzu. Fantom sítě jsou považovány za Cadillac ve svém druhu. Fantom sítě jsou zhotoveny z komponentů firmy Fikszo HB.V. v Holandsku.
Fantom sítě proti hmyzu jsou vyráběny zakázkově pro vaše specifické objednací míry. Kromě standardní bílé a hnědé lze zakázkově objednat další odstíny ve stupnici RAL.

OKENNÍ SÍTĚ

Fantom sítě jsou ideálním řešením pro jakákoliv okna. Zabezpečí Vám klidný odpočinek v teplých měsících při otevřeném okně. Fantom sítě však našly svoji velikou oblibu i v ostatních obytných prostorách (na př. v podkroví na střešních oknech), kde zamezí obtěžování nepohodlným hmyzem prakticky 24 hodin denně.

DVEŘNÍ SÍTĚ

Fikszo design je vhodný jak pro jednokřídlové tak pro dvoukřídlové dveře. Lze je montovat buď na vnější nebo vnitřní stranu dveří, levé nebo pravé. Pevný síťový materiál a kvalitní hliníkový rám jsou zárukou bezproblémového provozu i při častém použití nebo po náhodných nárazech. Síťovina je skelné vlákno se stříbrošedým vinylovým povrchem nebo s bílými dekoračními pruhy.

   

Kopie - deluxe[1]
13a[1]
6a[1]
9a[1]
Novinky
Akce: Doprava zdarma
Pro měsíc leden 2018 jsme pro naše zákazníky z Pardubického kraje připravili akci Doprava zdarma. Tato akce platí pro všechny zákazníky, kteří požadují realizaci zakázky v Pardubickém kraji. Akce trvá do 31. ledna 2018.
01.01.2018
Spuštěny nové internetové stránky Žaluzie JP
Vítáme Vás na našich nových internetových stránkách Žaluzie JP Pardubice. Na naší webové prezentaci přinášíme informace o našem sortimentu, naše stránky jsou tedy zaměřeny zejména na vertikální žaluzie, horizontální žaluzie, dveřní sítě proti hmyzu, okenní sítě proti hmyzu,rolety a další doplňky. Věříme, že se Vám naše nové internetové stránky budou nejen líbit, ale že na nich najdete veškeré důležité údaje, kteté potřebujete. Kontaktujte nás prosím na čísle 724 585 869, rádi Vám zodpovíme veškeré Vaše otázky
08.12.2009