Sítě proti hmyzu

Prodáváme a montujeme nejen vertikální žaluzie, horizontální žaluzie a interiérové rolety, ale také sítě proti hmyzu. Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu.Pokud chcete účinně ochránit Váš byt, dům či například Vaši kancelář před létavým hmyzem, jsou pro Vás ideálním řešením sítě proti hmyzu.Přestože je funkce sítí proti hmyzu především praktická,svým moderním desingem se stávají elegantním doplňkem oken a dveří. Sítě proti hmyzu nabízíme v různých provedeních. Tyto sítě proti hmyzu lze montovat na okna i na dveře, v nabídce máme pevné okenní sítě, otvírací dveřní sítě i moderní Fantom rolovací sítě proti hmyzu, proto věříme, že v této oblasti jsme schopni uspokojit každého zákazníka.

Rám klasické sítě proti hmyzu je vyroben z hliníkového předepjatého profilu, který zaručuje trvalé vypnutí síťoviny a odolává nepříznivým klimatickým podmínkám. Síť je vyrobena ze skelného vlákna potaženého plastem, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je vyráběna v šedé a černé barvě a na okenním profilu je téměř neviditelná. Je možné zvolit mezi pevnou, otvírací nebo rolovací sítí, která je upevněna v decentním rámu v barvě dle Vašeho přání a vůbec nenarušuje celkový vzhled okna.

     

   Foto v sítě pr.hmyzu

Novinky
Akce: Doprava zdarma
Pro měsíc leden 2018 jsme pro naše zákazníky z Pardubického kraje připravili akci Doprava zdarma. Tato akce platí pro všechny zákazníky, kteří požadují realizaci zakázky v Pardubickém kraji. Akce trvá do 31. ledna 2018.
01.01.2018
Spuštěny nové internetové stránky Žaluzie JP
Vítáme Vás na našich nových internetových stránkách Žaluzie JP Pardubice. Na naší webové prezentaci přinášíme informace o našem sortimentu, naše stránky jsou tedy zaměřeny zejména na vertikální žaluzie, horizontální žaluzie, dveřní sítě proti hmyzu, okenní sítě proti hmyzu,rolety a další doplňky. Věříme, že se Vám naše nové internetové stránky budou nejen líbit, ale že na nich najdete veškeré důležité údaje, kteté potřebujete. Kontaktujte nás prosím na čísle 724 585 869, rádi Vám zodpovíme veškeré Vaše otázky
08.12.2009