Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie se výborně hodí nejen do bytů a rodinných domů. Vertikální žaluzie totiž dokážou umocnit i celkový dojem z komerčních prostor. Vertikální žaluzie při správném sladění s interiérem působí luxusním dojmem. Jsou ideálním stínicím produktem, který splňuje náročné požadavky moderní doby. Vertikální žaluzie dokážou zastínit i atypické prostory. Pokud máte zájem o vertikální žaluzie či o podrobnější informace, kontaktujte nás, rádi Vám poradíme.

Vhodným výběrem lamel v líbivé barvě a dezénu můžeme vytvořit příjemný interiér nejen v soukromé, ale také v privátní sféře. Snadno nastavitelné lamely dodáváme ve dvou šířkách. Vertikální žaluzie zaručují účinnou ochranu proti slunci bez toho, aby bylo zcela zamezeno přístupu denního světla. Jednoduchá údržba a možnost výběru několika typů ovládání povyšují vertikální žaluzie na ideální stínicí produkt splňující náročné požadavky moderní doby. Dokonalé provedení horního profilu nabízí individuální řešení jeho upevnění na okno téměř každého tvaru. Prostřednictvím vertikální žaluzie je možné vytvořit také falešnou stěnu a rozdělit tak větší prostor.

Funkčnost, pohodlnost a upotřebitelnost, to jsou nejdůležitější vlastnosti, které rozhodují při nákupu vertikálních žaluzií. Vertikální žaluzie mají nejlepší kombinační schopnost funkčnosti (ochrana před slunečními paprsky, izolace) s dekorativností.

S našimi vertikálními žaluziemi můžete i místnost s poměrně velkou prosklenou plochou přeměnit v útulný interiér s příjemnou atmosférou, ať již se jedná o obývací pokoj, kuchyň, ložnici či koupelnu. Také výběr látek našich vertikálních žaluzií je bohatý jak v barvě, tak i v kvalitě - umožňuje splnit Vaše požadavky a přání při zařizování bytu, kanceláře nebo i jednací místnosti v podniku.

Naše lamely jsou dodávány v různých modifikacích s různým stupněm propustnosti světla. Předností vertikálních žaluzií je jejich nastavení do libovolné polohy lamel a tím regulovatelnost světla v místnosti.

Estetičnost, funkčnost a snadné ovládání jsou přednosti vertikálních žaluzií, které rozhodují o jejich nákupu. Vertikální žaluzie mají výjimečnou schopnost skloubit funkčnost s dekorativností, a tím se stávají velmi žádaným artiklem zejména ve velkých prosklených budovách a kancelářích. Ale jejich použitelnost je samozřejmě možná také v domácnostech.

Výběr barevnosti látek je velmi bohatý, umožňuje splnit Vaše náročné požadavky při zařizování bytu, kanceláře nebo podnikové jednací místnosti. Také zastínění atypických prostor není u vertikálních žaluzií problém.Ovládání je zajištěno provázkem, na jehož konci je závaží pro zatahování a roztahování, a řetízkem na polohování lamel. 

           

 Foto v vertikální žaluzie

Novinky
Akce: Doprava zdarma
Pro měsíc leden 2018 jsme pro naše zákazníky z Pardubického kraje připravili akci Doprava zdarma. Tato akce platí pro všechny zákazníky, kteří požadují realizaci zakázky v Pardubickém kraji. Akce trvá do 31. ledna 2018.
01.01.2018
Spuštěny nové internetové stránky Žaluzie JP
Vítáme Vás na našich nových internetových stránkách Žaluzie JP Pardubice. Na naší webové prezentaci přinášíme informace o našem sortimentu, naše stránky jsou tedy zaměřeny zejména na vertikální žaluzie, horizontální žaluzie, dveřní sítě proti hmyzu, okenní sítě proti hmyzu,rolety a další doplňky. Věříme, že se Vám naše nové internetové stránky budou nejen líbit, ale že na nich najdete veškeré důležité údaje, kteté potřebujete. Kontaktujte nás prosím na čísle 724 585 869, rádi Vám zodpovíme veškeré Vaše otázky
08.12.2009