Žaluzie a okenní rolety Pardubice a Chrudim

Žaluzie jsou výborným způsobem protisluneční ochrany, žaluzie umožňují regulovat intenzitu světla pronikajícího do místnosti. Nabízíme vertikální žaluzie a horizontální žaluzie. Pokud chcete žaluzie, stačí, když nás kontaktujete. Máme široký vzorník žaluzií – vertikální žaluzie i horizontální žaluzie prodáváme s lamelami v široké barevné škále. Žaluzie do oken, které nabízíme, jsou velice kvalitní. Samozřejmě vertikální žaluzie a horizontální žaluzie nejen prodáváme – nezaměřujeme se jen na prodej žaluzií, děláme také montáž žaluzií. Nabízíme žaluzie do nejrůznějších typů oken, samozřejmě i žaluzie do plastových oken, rovněž také rolety.

Nabízíme:

Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie se hodí na nejrůznější typy oken. Nabízíme lamely široké 16 a 25 mm. Vyberte si žaluzie meziokenní, interiérové horizontální žaluzie vhodné pro klasická vakuovaná okna i pro střešní okna. (Horizontální žaluzie - více informací zde)

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie se hodí nejen do bytů a rodinných domů. Vertikální žaluzie jsou ideálním stínícím produktem. Vertikální žaluzie dokážou zastínit i atypické prostory. Pokud máte zájem o vertikální žaluzie, kontaktujte nás, rádi Vám poradíme. (Vertikální žaluzie - více informací zde)

Okenní rolety

Okenní rolety jsou účinným prostředkem protisluneční ochrany. Rolety do oken nabízíme v široké škále barevných provedení. Okenní rolety jsou montovány nejen do oken v rodinných domech, ale tyto rolety se hodí i do bytů v panelových domech.(Okenní rolety - více informací zde)Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější ochranou proti obtížnému hmyzu. Nabízíme sítě proti hmyzu do oken a sítě proti hmyzu do dveří. Sítě proti hmyzu nejen prodáváme, ale také montujeme - a to v regionech Pardubice, Chrudim, Hradec Králové a dalších městech v lokalitě Východní Čechy. Nabízíme: pevné sítě proti hmyzu, otvírací sítě proti hmyzu a rolovací sítě proti hmyzu. (Sítě proti hmyzu - více informací zde)

Rolovací sítě proti hmyzu

Největší předností této rolovací sítě proti hmyzu je ochrana sítě proti hmyzu a neviditelnost sítě proti hmyzu v nesezonní době. Rolovací sítě proti hmyzu poskytují výhody maximální ventilace a účinné ochrany proti létavému hmyzu. Rolovací sítě proti hmyzu jsou vhodné na okna, v naší nabídce však jsou i rolovací sítě proti hmyzu na dveře. (Rolovací sítě - více informací zde)

Novinky
Akce: Doprava zdarma
Pro měsíc leden 2018 jsme pro naše zákazníky z Pardubického kraje připravili akci Doprava zdarma. Tato akce platí pro všechny zákazníky, kteří požadují realizaci zakázky v Pardubickém kraji. Akce trvá do 31. ledna 2018.
01.01.2018
Spuštěny nové internetové stránky Žaluzie JP
Vítáme Vás na našich nových internetových stránkách Žaluzie JP Pardubice. Na naší webové prezentaci přinášíme informace o našem sortimentu, naše stránky jsou tedy zaměřeny zejména na vertikální žaluzie, horizontální žaluzie, dveřní sítě proti hmyzu, okenní sítě proti hmyzu,rolety a další doplňky. Věříme, že se Vám naše nové internetové stránky budou nejen líbit, ale že na nich najdete veškeré důležité údaje, kteté potřebujete. Kontaktujte nás prosím na čísle 724 585 869, rádi Vám zodpovíme veškeré Vaše otázky
08.12.2009