VELUX - okenní doplňky

VELUX zná řešení pro každého zákazníka

Zdánlivé maličkosti,jako jsou kytky,obrázky,dekorační látky,dokáží interiér zútulnit jako mávnutím kouzelného proutku. Dekorovat můžete i střešní okna a to velmi snadno. VELUX vyrábí ke svým střešním oknům nepřeberné množství rolet a žaluzií,které uspokojí i ty nejnáročnější. Doplňky interiér ozdobí,podle potřeby poskytnou příjemný stín. K tomu navíc v létě zabrání přehřívání interiéru a v zimě naopak unikání tepla ven.

Vyrobeno pro perfektní soulad

Každé střešní okno VELUX je vybaveno zabudovanými úchytkami,na které se montují rolety VELUX , žaluzie VELUX a sítě proti hmyzu VELUX. Můžete si být jisti jejich dokonalým souladem,protože jsou vyrobeny na milimetr přesně. Díky unikátnímu systému Pick & Click je montáž velmi jednoduchá.

  

Roleta Velux
Plisovaná roleta Velux
Roleta velux.
Closeup_1206_M
Markýza Velux
Closeup_1205_M
Novinky
Akce: Doprava zdarma
Pro měsíc leden 2018 jsme pro naše zákazníky z Pardubického kraje připravili akci Doprava zdarma. Tato akce platí pro všechny zákazníky, kteří požadují realizaci zakázky v Pardubickém kraji. Akce trvá do 31. ledna 2018.
01.01.2018
Spuštěny nové internetové stránky Žaluzie JP
Vítáme Vás na našich nových internetových stránkách Žaluzie JP Pardubice. Na naší webové prezentaci přinášíme informace o našem sortimentu, naše stránky jsou tedy zaměřeny zejména na vertikální žaluzie, horizontální žaluzie, dveřní sítě proti hmyzu, okenní sítě proti hmyzu,rolety a další doplňky. Věříme, že se Vám naše nové internetové stránky budou nejen líbit, ale že na nich najdete veškeré důležité údaje, kteté potřebujete. Kontaktujte nás prosím na čísle 724 585 869, rádi Vám zodpovíme veškeré Vaše otázky
08.12.2009